Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
6 177
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
nga Bastarena
17-03-2018 09:13 Shko tek postimi i fundit
15 847

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
31-01-2018 22:12
nga murik Shko tek postimi i fundit
12 330
 
CR7
19-03-2018 23:25
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
28 424
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. BlueBaron
18-03-2018 19:47
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
546 38,017
 
Tema ėshtė lėvizur: Champions League - 1/4
Semiku
- - -
Thumbs up
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. hax0r
16-03-2018 09:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
975 56,843
 
Semiku
13-03-2018 23:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
38 649
 
Urban
10-03-2018 23:53
nga Rex Shko tek postimi i fundit
473 35,836
 
shamantrix
04-02-2018 16:28
nga xhori Shko tek postimi i fundit
279 19,483
 
Semiku
26-12-2017 22:34
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
22 419
 
Onyx
16-12-2017 22:29
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 61
 
Mandi
16-12-2017 16:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 250
Sondazh
Sondazh: Juve vs Inter (Temė me shumė faqe 1 2)
Rex
10-12-2017 14:16
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
25 511
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
01-11-2017 10:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
557 42,167
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Orjana
15-10-2017 14:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 2,118
 
Peshku i Kuq
14-10-2017 12:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
171 7,898
 
Tema ėshtė lėvizur: Premier League 2017
CR7
- - -
 
Mandi
14-09-2017 09:26
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
7 351
 
CR7
07-08-2017 13:23
nga CR7 Shko tek postimi i fundit
1 231
 
Onyx
04-08-2017 15:23
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
12 354
 
Onyx
23-07-2017 01:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 387
 
Mandi
11-07-2017 01:34
nga Vatra Shko tek postimi i fundit
4 549
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 208 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur