Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
03-05-2018 08:55
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
29 14,714
 
Persona
21-07-2018 01:00
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
680 46,884
Post
SEa
15-07-2018 17:03
nga Socio Shko tek postimi i fundit
124 4,649
 
par
13-07-2018 09:32
nga par Shko tek postimi i fundit
280 19,432
 
Fshatari
04-07-2018 13:25
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 100
 
Unik
27-06-2018 16:13
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
15 339
 
Onyx
13-06-2018 15:15
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
16 449
 
Fshatari
31-05-2018 14:19
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
42 1,040
 
Onyx
29-05-2018 21:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
1 138
 
Onyx
28-05-2018 22:57
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
6 263
 
Hello Kitty
07-05-2018 12:49
nga Marya Shko tek postimi i fundit
390 95,654
 
Nova_Design
04-05-2018 21:24
nga Rex Shko tek postimi i fundit
9 1,874
 
PuffetiNa
04-05-2018 21:01
nga AAO Shko tek postimi i fundit
19 2,267
Post
SEa
04-05-2018 09:48
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
1 897
 
Dard1
04-05-2018 09:37
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
5 1,657
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. inteligjenti
04-05-2018 09:24
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
66 13,813
 
Ragnar
04-05-2018 09:14
nga Eden Shko tek postimi i fundit
6 794
 
Skydive
04-05-2018 09:14
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
18 2,708
 
Ragnar
04-05-2018 08:59
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
5 1,596
 
Edvin83
04-05-2018 08:37
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
7 868
 
Ragnar
04-05-2018 08:26
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
3 1,103
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 390 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur