Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
45 1,295

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
29-09-2017 19:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
467 49,639
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
26-08-2017 03:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
115 27,169
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 71,248
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
12-05-2014 17:42
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
822 74,138
ARIS
20-10-2017 15:22
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
229 5,583
skifteri
19-10-2017 02:32
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
12 217
Fehmikaciu
14-10-2017 19:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
448 14,077
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
14-10-2017 00:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
323 10,111
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. GOC_LACJANE
12-10-2017 14:35
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
287 24,335
CR7
02-10-2017 13:20
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
56 2,194
Erdhi Dimri
16-09-2017 06:01
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
243 2,615
SmiLey
09-09-2017 17:47
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
25 1,325
Leaf
29-08-2017 11:42
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
11 500
Anita
29-08-2017 10:19
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
4 202
Post
whitewizard
24-08-2017 21:45
nga whitewizard Shko tek postimi i fundit
0 141
Unhappy
Mandi
18-08-2017 07:04
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
286 20,548
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
17-08-2017 03:48
nga Megian Shko tek postimi i fundit
109 6,449
3d1
17-08-2017 03:39
nga Megian Shko tek postimi i fundit
5 215
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. daniel00
17-08-2017 03:37
nga Megian Shko tek postimi i fundit
786 47,187
endrraime
14-08-2017 12:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
33 738
Endless
08-08-2017 14:57
nga Anita Shko tek postimi i fundit
55 2,412
Leaf
07-08-2017 20:28
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 6,392
 
Tema ėshtė lėvizur: Qfar eshte dashuria...part 2.
SystemA
- - -
Fehmikaciu
03-08-2017 18:36
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
73 1,716
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 290 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur