Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga murik
09-02-2018 20:32 Shko tek postimi i fundit
223 3,947
95 1,788
14-12-2017 18:48 Shko tek postimi i fundit
9 231
nga Sopoti
02-02-2018 10:26 Shko tek postimi i fundit
50 368
nga juke
09-02-2018 04:02 Shko tek postimi i fundit
35 914
nga Gon!
19-04-2017 14:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
27-01-2018 23:19
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
589 62,944
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
12-01-2018 18:21
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
411 58,115
 
Mandi
03-01-2018 23:22
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
390 62,292
 
ZET
16-12-2017 04:07
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
129 29,101
 
49 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
08-12-2017 09:51
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
286 37,084
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
04-12-2017 23:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
24 12,128
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
11-11-2017 23:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 17,149
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
24-09-2017 12:26
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
73 33,182
 
Albpelasgian
19-07-2017 11:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 5,038
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
09-06-2017 00:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
533 90,105
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 06:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 23,470
 
BARAT
20-11-2016 00:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 5,485
 
juke
17-02-2018 17:51
nga juke Shko tek postimi i fundit
10 212
 
Aleandro
17-02-2018 17:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 38
 
Mano
16-02-2018 15:46
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 212
 
Mandi
15-02-2018 08:59
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
15 3,015
 
juke
14-02-2018 15:09
nga juke Shko tek postimi i fundit
336 12,551
 
Rrjeti
12-02-2018 13:14
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
12 607
 
Dredhza
11-02-2018 20:24
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
2 99
 
cool_shqype
10-02-2018 17:47
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
19 281
 
Aleandro
09-02-2018 20:10
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
32 1,075
 
Aleandro
08-02-2018 20:41
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
2 46
 
Mano
07-02-2018 11:20
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
84 11,034
 
Akhmoss
06-02-2018 23:40
nga MrCool Shko tek postimi i fundit
21 1,929
 
Mandi
04-02-2018 22:03
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 86
 
busavata
01-02-2018 13:43
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
120 31,692
 
Hawk
01-02-2018 06:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
52 6,998
 
Aleandro
28-01-2018 11:05
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
24 326
 
Aleandro
27-01-2018 22:01
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
1 52
 
Aleandro
27-01-2018 20:05
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
117 1,846
 
Dardan.Ks
26-01-2018 06:27
nga murik Shko tek postimi i fundit
50 18,536
 
Mandi
25-01-2018 23:12
nga Rex Shko tek postimi i fundit
5 1,258
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 862 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur