Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Arti Programimit Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Programimit Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Post
Algert
05-11-2014 20:13
nga Algert Shko tek postimi i fundit
0 819
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SubZ
28-02-2010 15:08
nga SubZ Shko tek postimi i fundit
0 1,508
 
ChocolatE_DiamonD
02-02-2018 22:39
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
7 2,399
 
Fshatari
10-12-2017 13:15
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 372
 
lonely_lion
27-10-2017 21:08
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 432
Lightbulb
hax0r
18-11-2016 13:11
nga Hope Shko tek postimi i fundit
5 9,942
 
Hoxy
15-09-2016 22:15
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
3 883
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Algert
06-09-2016 22:11
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
10 2,598
Arrow
Robbery
03-06-2016 19:29
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
23 4,260
 
Gjeraldina
13-08-2015 00:07
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
4 1,243
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Algert
30-07-2015 15:47
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
20 3,404
 
gurax
22-06-2015 11:02
nga gurax Shko tek postimi i fundit
15 1,713
 
inc-seo
24-04-2015 21:13
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
1 1,177
 
inc-seo
23-04-2015 19:26
nga Meri Shko tek postimi i fundit
1 666
 
inc-seo
22-04-2015 22:16
nga inc-seo Shko tek postimi i fundit
3 796
 
Forum-Al
21-02-2015 10:54
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
1 1,391
Post
Algert
07-11-2014 17:26
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
4 1,377
Post
Algert
06-11-2014 17:09
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
11 1,790
 
SiL3nT
25-10-2013 20:15
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
9 2,920
 
gurax
28-09-2013 17:46
nga gurax Shko tek postimi i fundit
0 771
 
Mandi
15-07-2013 12:12
nga OsoKuka Shko tek postimi i fundit
2 1,624
 
3d1
06-04-2013 13:16
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
0 783
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 86 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur