Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Katolik Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Katolik Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Zoti TRINI
berti
30-06-2017 02:48
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 2,552
 
berti
02-12-2011 01:17
nga berti Shko tek postimi i fundit
27 3,141
 
berti
20-11-2011 19:57
nga berti Shko tek postimi i fundit
19 2,182
 
COB
10-03-2018 17:11
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 864
 
Gi de Masha
24-12-2017 19:33
nga AAO Shko tek postimi i fundit
13 499
 
Aleandro
16-12-2017 10:29
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 82
 
Fshatari
24-09-2017 20:27
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 654
 
Alkoma
30-06-2017 03:55
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
20 6,253
 
Mandi
30-06-2017 02:53
nga murik Shko tek postimi i fundit
34 3,457
 
daniel00
26-05-2017 06:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
85 14,968
 
e panjohura
16-04-2017 21:48
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
161 31,448
 
Fshatari
13-04-2017 17:51
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
8 312
 
Fshatari
03-03-2017 23:27
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
4 650
 
Gi de Masha
25-12-2016 17:21
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 3,965
 
Fshatari
20-11-2016 04:03
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
19 2,919
 
Fshatari
06-01-2016 11:21
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 830
Lightbulb
Mano
16-11-2015 08:14
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
37 5,251
 
Fshatari
04-09-2015 07:51
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,055
 
thirsty
08-08-2015 20:36
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
47 5,007
 
rrėqebull
03-07-2015 19:51
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
0 886
 
legjenda
28-06-2015 14:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
104 11,466
 
Fshatari
06-06-2015 10:56
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,031
 
Mandi
22-03-2015 14:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
5 5,998
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 71 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur