Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
10-05-2017 18:39
nga par Shko tek postimi i fundit
94 12,622
cool_shqype
11-12-2017 13:14
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
81 909
cool_shqype
07-12-2017 22:28
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 139
cool_shqype
07-12-2017 18:26
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 22
cool_shqype
07-12-2017 15:17
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
3 58
cool_shqype
05-12-2017 20:36
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
3 52
par
30-11-2017 16:05
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
189 2,698
Mandi
28-11-2017 16:16
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
27 468
par
26-11-2017 17:54
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
48 436
Mandi
25-11-2017 18:25
nga par Shko tek postimi i fundit
5 139
Mandi
25-11-2017 14:01
nga par Shko tek postimi i fundit
254 7,348
Mandi
25-11-2017 00:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
15 300
drague
21-11-2017 23:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 254
Gi de Masha
20-11-2017 01:18
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
67 3,761
Mandi
18-11-2017 18:21
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
16 404
SystemA
18-11-2017 17:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 26
Kurt
17-11-2017 12:37
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
18 260
Mandi
16-11-2017 21:43
nga drague Shko tek postimi i fundit
74 770
par
13-11-2017 13:46
nga par Shko tek postimi i fundit
8 253
par
18-10-2017 13:05
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
7 124
Mandi
17-10-2017 20:18
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
28 521
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 873 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur