Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Udhėtimet tuaja
nga Pirati
05-06-2016 17:15 Shko tek postimi i fundit
24 721

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
14-01-2017 11:40
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
114 17,701
 
Rex
29-12-2016 15:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 17,959
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 11:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 12,245
 
Onyx
20-03-2018 16:15
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
30 594
 
Smokkie
11-03-2018 12:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 267
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Rex
05-03-2018 20:33
nga Rex Shko tek postimi i fundit
225 18,399
 
Onyx
28-02-2018 14:02
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 68
Cool
KT2203
25-02-2018 00:55
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
166 4,633
 
par
09-02-2018 13:29
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
7 250
 
Onyx
21-01-2018 17:35
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
15 296
 
Onyx
01-01-2018 22:13
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 92
 
Onyx
01-01-2018 21:11
nga kanina Shko tek postimi i fundit
8 176
 
Onyx
31-12-2017 19:59
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 55
 
Fshatari
26-12-2017 17:49
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 103
 
par
17-12-2017 21:20
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
10 267
 
Fshatari
16-12-2017 13:52
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 82
 
Fshatari
13-12-2017 13:43
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
8 178
 
Pirati
25-11-2017 23:49
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 145
 
Robbery
09-11-2017 01:47
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
9 452
 
Fshatari
24-09-2017 17:48
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 375
 
drague
08-09-2017 11:08
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
10 1,153
 
Pirati
01-08-2017 12:14
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
0 261
 
Mandi
19-07-2017 11:47
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
3 336
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 188 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur