Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
07-11-2017 15:49 Shko tek postimi i fundit
13 1,219

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
21-06-2018 19:35
nga Eden Shko tek postimi i fundit
73 1,582
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės
Agim Metbala
20-06-2018 18:55
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
16 228
 
kanina
20-06-2018 17:02
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
343 30,363
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
22-08-2017 23:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 6,091
 
Onyx
20-06-2018 20:51
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
25 242
 
Lea
19-06-2018 08:29
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
507 2,626
 
Akrepi
19-06-2018 06:59
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
26 264
 
Onyx
18-06-2018 21:36
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
15 171
 
Onyx
18-06-2018 17:00
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
46 647
 
Eden
17-06-2018 13:01
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
6 106
 
Onyx
17-06-2018 02:16
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
1 64
 
Lea
16-06-2018 15:18
nga Eden Shko tek postimi i fundit
319 3,610
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
14-06-2018 15:32
nga Marya Shko tek postimi i fundit
215 12,539
 
Gi de Masha
12-06-2018 09:45
nga Brainiac Shko tek postimi i fundit
106 2,108
 
Onyx
12-06-2018 00:22
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
53 676
 
Onyx
11-06-2018 22:36
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
105 1,271
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
11-06-2018 19:30
nga Performer Shko tek postimi i fundit
1,000 43,729
 
Onyx
11-06-2018 13:53
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 56
 
Onyx
11-06-2018 08:32
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 42
 
Brainiac
10-06-2018 17:21
nga Linda Shko tek postimi i fundit
50 750
 
Onyx
09-06-2018 22:12
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 50
 
Brainiac
08-06-2018 22:52
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
9 198
 
Onyx
08-06-2018 17:05
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 57
 
Lea
08-06-2018 10:19
nga Lea Shko tek postimi i fundit
286 3,608
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 832 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur