Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
16-10-2018 23:13 Shko tek postimi i fundit
14 3,706
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
14 888

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
16-10-2018 22:54
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
601 52,380
 
Rex
16-10-2018 21:13
nga Rex Shko tek postimi i fundit
120 3,328
 
Venom
13-10-2018 18:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
77 1,703
 
Venom
07-10-2018 22:30
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
33 682
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. BlueBaron
07-10-2018 13:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
563 50,904
 
Venom
04-10-2018 13:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
23 584
 
AAO
01-10-2018 11:12
nga Venom Shko tek postimi i fundit
39 795
 
Mandi
30-09-2018 22:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
350 32,456
 
Urban
27-09-2018 12:25
nga Rex Shko tek postimi i fundit
515 46,966
 
Fshatari
14-09-2018 14:38
nga AAO Shko tek postimi i fundit
24 579
 
Explorer
03-09-2018 17:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
169 15,137
 
Onyx
01-09-2018 19:06
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
10 412
 
USA NR1
21-08-2018 05:57
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
288 33,294
 
Peshku i Kuq
17-08-2018 05:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 244
 
Venom
09-08-2018 09:52
nga Venom Shko tek postimi i fundit
137 3,774
 
Rina
28-07-2018 17:52
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
3 715
 
Ragnar
01-06-2018 21:08
nga Venom Shko tek postimi i fundit
30 1,108
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
30-05-2018 17:51
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
159 4,268
 
drague
29-05-2018 20:07
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 175
 
Ragnar
21-05-2018 12:32
nga Venom Shko tek postimi i fundit
7 243
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 224 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur