Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Shkenca dhe jeta

Zhvillime, Teknologji tė Reja Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zhvillime, Teknologji tė Reja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Poshnja
05-01-2018 12:40
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
0 274
Sondazh
rolex
18-11-2017 01:15
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
50 1,194
 
Nova_Design
12-09-2017 21:22
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 203
 
Mandi
10-07-2017 22:20
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
5 311
 
Mandi
07-06-2017 22:29
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
2 294
 
rolex
31-03-2017 20:32
nga Rex Shko tek postimi i fundit
51 4,636
 
Mandi
01-03-2017 10:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 521
 
ODEON
03-06-2016 19:12
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
44 3,441
 
ODEON
21-05-2016 11:03
nga 4x4 Shko tek postimi i fundit
45 3,787
 
Mandi
29-04-2016 21:42
nga Persona Shko tek postimi i fundit
18 1,984
 
Mr. E
25-03-2016 18:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 1,078
 
Mandi
31-10-2015 17:12
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 963
 
Viking
29-09-2015 11:51
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
31 3,717
 
Fshatari
01-09-2015 14:59
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,029
 
Mandi
17-08-2015 07:08
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
7 1,665
 
Mandi
27-07-2015 04:22
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
1 988
 
Nova_Design
05-04-2015 05:05
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 1,316
 
ODEON
28-03-2015 22:16
nga Zana Shko tek postimi i fundit
9 1,807
 
Mr. E
28-03-2015 16:41
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1 999
 
Mr. E
24-03-2015 12:47
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
0 1,008
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 25 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur