Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
03-05-2018 08:55
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
29 14,031
 
Persona
21-06-2018 18:55
nga AAO Shko tek postimi i fundit
671 43,194
 
Onyx
13-06-2018 15:15
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
16 320
 
Fshatari
31-05-2018 14:19
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
42 841
 
Onyx
29-05-2018 21:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
1 76
 
Onyx
28-05-2018 22:57
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
6 191
Post
SEa
16-05-2018 20:58
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
61 2,500
 
Hello Kitty
07-05-2018 12:49
nga Marya Shko tek postimi i fundit
390 91,673
 
Nova_Design
04-05-2018 21:24
nga Rex Shko tek postimi i fundit
9 1,628
 
PuffetiNa
04-05-2018 21:01
nga AAO Shko tek postimi i fundit
19 2,208
Post
SEa
04-05-2018 09:48
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
1 853
 
Dard1
04-05-2018 09:37
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
5 1,625
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. inteligjenti
04-05-2018 09:24
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
66 13,615
 
CR7
04-05-2018 09:14
nga Eden Shko tek postimi i fundit
6 739
 
Skydive
04-05-2018 09:14
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
18 2,568
 
CR7
04-05-2018 08:59
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
5 1,560
 
Edvin83
04-05-2018 08:37
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
7 831
 
CR7
04-05-2018 08:26
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
3 1,049
 
Celine
04-05-2018 08:25
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
16 2,598
Post
SEa
04-05-2018 08:17
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
75 6,357
 
cool_shqype
03-05-2018 15:41
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 63
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 388 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur