Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Elian70
03-09-2017 22:05 Shko tek postimi i fundit
26 140
Vetėm barcaleta
nga atrevido
22-11-2017 23:44 Shko tek postimi i fundit
96 1,808

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2)
Regina
18-10-2017 20:54
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
36 4,756
Fshatari
07-12-2017 23:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
14 193
BLEDI_SH
10-11-2017 20:10
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
185 18,279
Fshatari
26-10-2017 20:21
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
1 123
Fshatari
16-10-2017 18:23
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
20 395
Beu_Shpata
09-10-2017 19:33
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
3 155
Esther
29-09-2017 23:52
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
593 17,615
Besoja
26-09-2017 00:49
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
134 16,774
Elian70
06-09-2017 19:41
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
17 646
CR7
02-09-2017 17:12
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
53 1,771
Elian70
01-09-2017 12:16
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
8 804
Elian70
07-08-2017 19:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
11 388
 
Tema ėshtė lėvizur: Foto humoristike
Akrepi
- - -
drague
06-08-2017 18:19
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 111
Xhina
19-07-2017 20:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
13 408
Fshatari
27-06-2017 08:27
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 158
Fshatari
22-06-2017 18:00
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
7 301
Fshatari
15-06-2017 16:46
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 172
Mano
07-06-2017 22:35
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
219 4,405
Talking
Jeta
07-06-2017 01:27
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
37 5,094
Noe
24-05-2017 19:51
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
78 2,267
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 198 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur