Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
15-10-2018 09:00
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
835 53,018
 
Gi de Masha
17-10-2018 03:54
nga Adea Shko tek postimi i fundit
170 5,021
 
Rexhina
17-10-2018 02:32
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
229 12,622
 
Lea
16-10-2018 23:27
nga Lea Shko tek postimi i fundit
115 1,180
 
Jolene
16-10-2018 23:17
nga Lea Shko tek postimi i fundit
806 14,369
 
Rexhina
16-10-2018 22:58
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
288 5,577
 
Akrepi
16-10-2018 20:21
nga Marya Shko tek postimi i fundit
985 26,991
 
cool_shqype
16-10-2018 20:13
nga Rex Shko tek postimi i fundit
421 7,000
 
Gi de Masha
16-10-2018 11:26
nga Performer Shko tek postimi i fundit
939 29,451
 
Onyx
15-10-2018 22:09
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
132 3,866
 
Mistrece
15-10-2018 10:44
nga Adea Shko tek postimi i fundit
248 5,455
 
Onyx
14-10-2018 18:11
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
135 2,761
 
Mistrece
13-10-2018 15:18
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 315
 
Eden
13-10-2018 12:24
nga par Shko tek postimi i fundit
183 4,622
 
Gi de Masha
12-10-2018 21:02
nga edlin Shko tek postimi i fundit
2 96
 
Gi de Masha
12-10-2018 13:03
nga Lea Shko tek postimi i fundit
90 1,812
 
Gi de Masha
12-10-2018 10:31
nga Meri Shko tek postimi i fundit
166 6,283
 
Gi de Masha
12-10-2018 06:27
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
801 29,415
 
Onyx
11-10-2018 21:18
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
293 7,480
 
Tema ėshtė lėvizur: Nje Lule per....
tipi engjellor
- - -
 
Akrepi
11-10-2018 19:49
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
141 2,320
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 628 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur