Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 23:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Rex
15-12-2017 21:34
nga Rex Shko tek postimi i fundit
963 36,090
Hawk
11-12-2017 16:54
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
366 14,218
Gi de Masha
07-12-2017 07:32
nga drague Shko tek postimi i fundit
2 70
SystemA
21-11-2017 01:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
211 9,232
busavata
02-11-2017 12:21
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
3 105
73ka
01-11-2017 02:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 85
Mandi
01-11-2017 00:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 381
YOKO
07-10-2017 18:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
114 3,485
Ajnej
13-09-2017 04:49
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
277 10,381
Mandi
10-09-2017 02:53
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
690 20,967
YOKO
28-08-2017 03:51
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
5 194
YOKO
24-08-2017 21:06
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
59 2,986
YOKO
15-08-2017 15:29
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
28 4,625
Gi de Masha
02-08-2017 23:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 297
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Mandi
20-07-2017 04:53
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
887 36,193
Mandi
07-07-2017 18:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
112 8,535
Mandi
25-06-2017 18:40
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
8 930
{A_N_G_E_L_69}
10-06-2017 22:36
nga Performer Shko tek postimi i fundit
10 602
Xhuljan
05-06-2017 17:19
nga juanito02 Shko tek postimi i fundit
67 4,074
Mandi
24-05-2017 01:29
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
8 496
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 139 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur