Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
nga Performer
24-09-2018 18:17 Shko tek postimi i fundit
398 7,990
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
87 3,194
34 632
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga BlueRose
17-05-2018 20:51 Shko tek postimi i fundit
26 319
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga edlin
19-09-2018 18:32 Shko tek postimi i fundit
367 12,647
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga Rexhina
24-09-2018 18:51 Shko tek postimi i fundit
393 6,243
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
nga thirsty
20-09-2018 18:13 Shko tek postimi i fundit
29 674

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur