Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Fshatari
14-03-2018 16:55
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 34
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. ZET
03-03-2018 19:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
632 69,569
 
Mandi
03-03-2018 02:29
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 92
 
ZET
09-02-2018 20:32
nga murik Shko tek postimi i fundit
12 446
 
Mandi
09-02-2018 19:49
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 105
 
BARAT
29-12-2017 00:24
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
0 169
 
BARAT
22-12-2017 23:52
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
25 457
 
Mandi
22-12-2017 01:14
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 81
 
LinuxoiD
16-12-2017 00:46
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
9 5,446
 
Mandi
16-12-2017 00:39
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
2 772
 
isko
12-12-2017 18:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 1,685
 
ZET
10-11-2017 20:09
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
31 1,004
 
Mandi
06-11-2017 14:12
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 259
 
ZET
06-11-2017 07:19
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
62 7,651
 
ZET
20-10-2017 19:11
nga ZET Shko tek postimi i fundit
24 874
 
Mandi
08-10-2017 16:13
nga ZET Shko tek postimi i fundit
10 461
 
Miti
28-09-2017 17:13
nga Miti Shko tek postimi i fundit
0 108
 
Mandi
23-09-2017 18:55
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 111
 
Mandi
23-09-2017 18:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 87
 
Mandi
23-09-2017 18:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 115
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 225 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur