Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
17-06-2018 00:52
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
30 17,473
 
busavata
28-02-2011 23:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 5,139
 
busavata
28-02-2011 22:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 2,840
 
cool_shqype
21-06-2018 19:32
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
670 10,948
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
19-06-2018 23:05
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
260 7,619
 
Onyx
16-06-2018 21:09
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 45
 
Loreal
14-06-2018 09:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
22 2,773
 
Fshatari
09-06-2018 14:25
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
60 5,750
 
Brainiac
08-06-2018 13:48
nga Brainiac Shko tek postimi i fundit
83 508
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
04-06-2018 22:48
nga busavata Shko tek postimi i fundit
333 38,730
 
Gi de Masha
04-06-2018 20:19
nga drague Shko tek postimi i fundit
40 683
 
drague
01-06-2018 21:01
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 59
 
Fshatari
19-05-2018 13:24
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 93
 
YOKO
11-05-2018 14:45
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
5 237
 
Rex
06-05-2018 19:49
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
4 279
 
Gi de Masha
30-04-2018 23:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
128 8,348
 
BARAT
21-04-2018 21:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
23 2,038
 
busavata
19-04-2018 22:50
nga busavata Shko tek postimi i fundit
12 3,112
 
YOKO
02-04-2018 00:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 376
 
Fshatari
27-03-2018 15:43
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
3 133
 
Gi de Masha
27-03-2018 02:03
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
30 818
 
Gi de Masha
24-03-2018 21:53
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
9 198
 
Fshatari
21-03-2018 19:43
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
44 4,002
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 155 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur