Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
nga Onyx
21-03-2018 10:14 Shko tek postimi i fundit
187 4,577

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
23-01-2018 03:00
nga murik Shko tek postimi i fundit
103 14,276
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
03-09-2017 23:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
531 40,755
 
Rusnod
21-07-2014 19:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 71,643
 
Onyx
24-03-2018 15:12
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 249
 
Fshatari
23-03-2018 22:42
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
20 423
 
Mandi
23-03-2018 22:13
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
402 35,978
 
Duaje Siveten
22-03-2018 10:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
28 725
 
Fshatari
21-03-2018 18:06
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
54 1,027
 
YOKO
19-03-2018 18:51
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
71 4,165
 
Onyx
15-03-2018 00:17
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
8 157
 
Onyx
14-03-2018 16:57
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 125
 
Fshatari
09-03-2018 15:14
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
6 153
 
Mandi
08-03-2018 15:10
nga xhori Shko tek postimi i fundit
1 135
 
cool_shqype
07-03-2018 18:32
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
13 245
 
Mandi
04-03-2018 19:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 310
 
Mandi
01-03-2018 19:37
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
25 577
 
Fshatari
25-02-2018 19:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
20 653
 
Fshatari
23-02-2018 14:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 168
 
Duaje Siveten
17-02-2018 01:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
4 190
 
Rex
14-02-2018 07:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 297
 
Fshatari
11-02-2018 06:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 1,171
 
Fshatari
10-02-2018 07:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 188
 
Duaje Siveten
31-01-2018 18:51
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 92
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 461 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur