Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
12-03-2018 22:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
97 18,623
 
cool_shqype
16-07-2018 10:05
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
103 1,761
 
Gi de Masha
15-07-2018 21:02
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
116 13,217
 
fritz-
15-07-2018 08:19
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
47 579
 
Kastrioti1443
13-07-2018 22:05
nga edlin Shko tek postimi i fundit
479 9,583
 
lonely_lion
10-07-2018 23:07
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
7 220
 
Kastrioti1443
10-07-2018 10:58
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 166
 
Kastrioti1443
05-07-2018 22:51
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
23 599
 
Kastrioti1443
05-07-2018 20:30
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
12 446
 
Mandi
02-07-2018 17:48
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
51 790
 
Rrjeti
30-06-2018 20:20
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
8 434
 
Kastrioti1443
30-06-2018 16:19
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
24 590
 
Rrjeti
28-06-2018 22:31
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
2 269
 
Rrjeti
28-06-2018 16:03
nga The Illyrian Warrior Shko tek postimi i fundit
4 240
 
Kastrioti1443
26-06-2018 22:53
nga MrCool Shko tek postimi i fundit
8 280
 
cool_shqype
25-06-2018 10:42
nga par Shko tek postimi i fundit
6 385
 
Kastrioti1443
24-06-2018 17:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 135
 
Rrjeti
24-06-2018 16:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
32 969
 
Rrjeti
23-06-2018 19:33
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 149
 
Mandi
22-06-2018 13:44
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
18 360
 
par
22-06-2018 11:07
nga par Shko tek postimi i fundit
0 105
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 988 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur