Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
nga Elian70
31-08-2018 17:17 Shko tek postimi i fundit
14 1,245

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
18-09-2018 11:23
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
299 9,187
 
2 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
17-09-2018 20:24
nga Golden_Boy Shko tek postimi i fundit
187 5,884
 
kanina
07-09-2018 07:34
nga par Shko tek postimi i fundit
372 37,646
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
22-08-2017 23:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 6,859
Sondazh
lonely_lion
17-09-2018 20:47
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
105 1,153
 
Fshatari
17-09-2018 20:21
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
44 2,012
 
fritz-
- - -
 
Akrepi
16-09-2018 20:56
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
50 669
 
par
14-09-2018 23:48
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
42 737
 
Elian70
14-09-2018 20:07
nga Performer Shko tek postimi i fundit
9 183
 
Elian70
12-09-2018 20:45
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
40 533
 
Firewall
12-09-2018 13:17
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
192 6,909
 
Elian70
10-09-2018 20:36
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
13 284
 
Akrepi
09-09-2018 18:36
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
64 944
 
Mandi
09-09-2018 18:27
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
579 82,544
 
Elian70
05-09-2018 08:20
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
0 75
 
Gi de Masha
03-09-2018 10:58
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 94
 
Akrepi
01-09-2018 11:08
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
190 2,730
 
Elian70
26-08-2018 22:26
nga Performer Shko tek postimi i fundit
4 115
 
Elian70
26-08-2018 19:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
62 984
 
Eden
22-08-2018 10:48
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
9 199
 
Eden
22-08-2018 06:35
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
48 1,471
Talking
Ragnar
17-08-2018 18:09
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
159 8,597
 
Elian70
15-08-2018 15:33
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
0 58
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 853 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur