Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Lea
17-04-2018 08:58 Shko tek postimi i fundit
45 1,297

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
12-02-2018 11:14
nga Ajell Shko tek postimi i fundit
468 59,308
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
29-12-2017 09:39
nga Lea Shko tek postimi i fundit
116 32,258
 
Beaute
14-03-2015 19:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 80,391
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
12-05-2014 17:42
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
822 81,057
 
CR7
19-04-2018 22:25
nga Lea Shko tek postimi i fundit
231 7,854
 
Fehmikaciu
19-04-2018 22:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
570 20,304
 
Onyx
19-04-2018 20:24
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 50
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
19-04-2018 19:54
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
416 16,576
 
Onyx
19-04-2018 16:48
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
4 87
 
Onyx
19-04-2018 09:56
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
20 300
 
Onyx
16-04-2018 11:14
nga Sia Shko tek postimi i fundit
5 111
 
Onyx
16-04-2018 09:23
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
12 210
 
Anita
16-04-2018 00:30
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
119 1,314
 
Lea
15-04-2018 20:41
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
46 922
 
Onyx
15-04-2018 19:28
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
5 117
 
cool_shqype
14-04-2018 22:21
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
69 865
 
Just myself
08-04-2018 23:26
nga Lea Shko tek postimi i fundit
351 15,362
 
Leaf
08-04-2018 22:13
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
15 767
 
Onyx
08-04-2018 20:06
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
27 390
 
Onyx
08-04-2018 00:07
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
72 951
 
Onyx
07-04-2018 19:31
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
34 489
 
Onyx
07-04-2018 15:45
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
53 696
 
Onyx
03-04-2018 21:38
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
45 784
 
Onyx
02-04-2018 01:34
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
10 265
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 325 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur