Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
16-07-2018 21:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
781 41,448
 
Jolene
21-07-2018 07:37
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
872 10,140
 
Beaute
21-07-2018 00:02
nga Eden Shko tek postimi i fundit
886 17,453
 
Onyx
20-07-2018 23:14
nga Eden Shko tek postimi i fundit
970 13,894
 
ish aga Dem!
20-07-2018 23:06
nga Eden Shko tek postimi i fundit
591 21,683
 
Akrepi
20-07-2018 23:04
nga Eden Shko tek postimi i fundit
702 6,401
 
Onyx
20-07-2018 22:55
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
265 5,479
 
Rexhina
20-07-2018 22:51
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
746 11,749
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
20-07-2018 14:55
nga Venom Shko tek postimi i fundit
782 17,927
 
zirconium
19-07-2018 21:25
nga Eden Shko tek postimi i fundit
895 15,086
 
ish aga Dem!
19-07-2018 20:33
nga ish aga Dem! Shko tek postimi i fundit
584 28,814
 
Socio
19-07-2018 16:52
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
128 2,379
 
SmiLey
18-07-2018 13:41
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
191 18,858
 
Rexhina
18-07-2018 10:17
nga edlin Shko tek postimi i fundit
440 18,359
 
tipi engjellor
17-07-2018 21:36
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
970 86,202
 
Leaf
17-07-2018 10:12
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
90 1,950
 
Rexhina
15-07-2018 18:48
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
232 4,167
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Onyx
15-07-2018 18:32
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
367 6,861
 
Onyx
15-07-2018 18:31
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
94 1,878
 
Eden
11-07-2018 23:31
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
35 724
 
Eden
10-07-2018 08:56
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
70 1,453
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 608 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur