Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 22:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Hawk
19-04-2018 01:05
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
406 18,596
 
Rex
17-04-2018 23:32
nga Rex Shko tek postimi i fundit
255 6,407
 
SystemA
13-04-2018 09:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 42
 
*ARiel*
12-04-2018 19:26
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
21 1,677
 
YOKO
12-04-2018 19:06
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
68 3,756
 
Mandi
10-04-2018 18:22
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
707 26,876
 
YOKO
10-04-2018 02:01
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
61 1,205
 
SystemA
08-04-2018 17:42
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
223 11,595
 
Ajnej
28-03-2018 01:12
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
298 13,160
 
YOKO
24-03-2018 15:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
44 5,593
Wink
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. KAY
20-03-2018 01:51
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
191 9,903
 
Mandi
14-03-2018 21:36
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
94 1,601
 
Akrepos12
14-03-2018 15:17
nga Akrepos12 Shko tek postimi i fundit
58 631
 
Mandi
09-03-2018 21:31
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 105
 
Netflix (Temė me shumė faqe 1 2)
YOKO
07-03-2018 01:42
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
25 1,821
 
busavata
25-02-2018 01:43
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
35 730
 
Aki
16-02-2018 03:32
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
14 270
 
Dredhza
24-01-2018 14:21
nga antigona Shko tek postimi i fundit
5 120
 
Aki
12-01-2018 14:14
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 115
 
Fshatari
12-01-2018 13:42
nga busavata Shko tek postimi i fundit
18 694
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 149 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur