Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 22,107
 
Llokumi
14-10-2018 17:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 444
 
Mandi
13-10-2018 18:42
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
371 15,393
 
Llokumi
12-10-2018 17:58
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
0 65
 
Ragnar
12-10-2018 13:27
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
12 360
 
Rrjeti
12-10-2018 13:25
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
6 398
 
cool_shqype
12-10-2018 12:35
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 212
 
Elian70
12-10-2018 09:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
70 818
 
Gi de Masha
12-10-2018 01:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
13 371
 
Mandi
12-10-2018 00:21
nga murik Shko tek postimi i fundit
4 87
 
Kastrioti1443
12-10-2018 00:06
nga murik Shko tek postimi i fundit
2 186
 
cool_shqype
10-10-2018 10:16
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
19 389
 
Llokumi
06-10-2018 14:55
nga Rex Shko tek postimi i fundit
4 121
 
Gi de Masha
05-10-2018 10:50
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
5 216
 
Mandi
03-10-2018 18:43
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
17 345
 
Llokumi
30-09-2018 11:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
34 620
 
Gi de Masha
29-09-2018 19:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
28 982
 
3d1
28-09-2018 20:07
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
7 129
 
drague
25-09-2018 15:40
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
13 192
 
cool_shqype
24-09-2018 17:51
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
56 1,099
 
Kastrioti1443
23-09-2018 20:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
44 783
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1025 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur