Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
19-10-2018 12:51
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
847 53,691
 
Ēaushi
22-10-2018 04:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 161
Talking
SystemA
21-10-2018 21:24
nga Performer Shko tek postimi i fundit
20 446
 
cool_shqype
21-10-2018 17:44
nga Socio Shko tek postimi i fundit
455 8,044
 
Rexhina
21-10-2018 12:09
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
12 200
 
Rexhina
20-10-2018 21:56
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
290 5,800
 
Rexhina
20-10-2018 00:25
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
235 12,986
 
Lea
19-10-2018 21:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
190 1,937
 
Mistrece
19-10-2018 19:46
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
272 6,025
 
Gi de Masha
19-10-2018 11:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
940 29,741
 
Gi de Masha
18-10-2018 21:34
nga Performer Shko tek postimi i fundit
80 4,458
 
Akrepi
18-10-2018 14:37
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1,007 27,762
 
Gi de Masha
18-10-2018 09:48
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
243 6,411
 
Onyx
15-10-2018 22:09
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
128 3,925
 
Onyx
14-10-2018 18:11
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
135 2,801
 
Mistrece
13-10-2018 15:18
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 322
 
Eden
13-10-2018 12:24
nga par Shko tek postimi i fundit
183 4,666
 
Gi de Masha
12-10-2018 21:02
nga edlin Shko tek postimi i fundit
2 106
 
Gi de Masha
12-10-2018 13:03
nga Lea Shko tek postimi i fundit
90 1,850
 
Gi de Masha
12-10-2018 10:31
nga Meri Shko tek postimi i fundit
166 6,320
 
Gi de Masha
12-10-2018 06:27
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
801 29,583
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 630 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur