Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
28-02-2016 12:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
159 27,782
Sondazh
PUPA
07-09-2018 15:09
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
197 47,583
Sondazh
Romina
07-08-2018 21:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
227 18,044
 
SystemA
28-07-2018 14:57
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
37 1,650
Sondazh
J-W
18-07-2018 19:45
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
149 11,506
Sondazh
Mandi
18-07-2018 19:39
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
28 3,925
Sondazh
Mandi
18-07-2018 19:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
86 9,472
Sondazh
Beaute
18-07-2018 19:05
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
65 7,791
Sondazh
Urban
18-07-2018 19:03
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
72 7,156
Sondazh
Sondazh: A jeni fetarė apo jo? (Temė me shumė faqe 1 2)
Edvin83
18-07-2018 18:56
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
28 3,970
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
01-06-2018 16:23
nga murik Shko tek postimi i fundit
235 9,211
Sondazh
Drinalt
04-04-2018 20:31
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
56 5,077
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
16-03-2018 22:14
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
121 12,937
Sondazh
Beaute
10-03-2018 15:43
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
730 139,418
 
cool_shqype
07-02-2018 22:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
79 2,898
Sondazh
4x4
21-01-2018 01:41
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
548 41,818
Sondazh
daniel00
30-12-2017 13:30
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
196 14,783
Sondazh
Romina
19-12-2017 22:28
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
372 23,529
Sondazh
Kryeplaku
01-12-2017 08:50
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
522 35,837
 
Elian70
14-09-2017 19:42
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
98 4,009
Sondazh
4x4
12-08-2017 21:05
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
333 34,406
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 122 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur