Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
nga .x.
23-10-2017 21:49 Shko tek postimi i fundit
374 7,198
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga TerraN
06-09-2017 05:15 Shko tek postimi i fundit
86 3,146
nga zirconium
04-07-2017 22:31 Shko tek postimi i fundit
33 623
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
23 263
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
312 10,696
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
23-10-2017 19:50 Shko tek postimi i fundit
368 5,306
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
21 615

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur