Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
7 122

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
03-08-2017 08:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 4,796
BATO
27-05-2017 03:43
nga murik Shko tek postimi i fundit
6 16,866
Heily
04-09-2016 13:48
nga denni caushi Shko tek postimi i fundit
21 7,844
BATO
09-07-2016 14:07
nga kurravica Shko tek postimi i fundit
40 19,968
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
17-10-2017 19:26
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
353 26,752
Albpelasgian
12-10-2017 19:01
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
22 3,314
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mano
04-10-2017 17:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
710 61,071
Alkoma
14-09-2017 09:02
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
4 174
Alkoma
08-09-2017 08:09
nga rolex Shko tek postimi i fundit
9 281
Velthinal
02-09-2017 00:05
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
34 6,732
ZET
31-08-2017 16:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
305 25,820
New
skampini
28-08-2017 17:00
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
539 35,589
Fshatari
26-08-2017 09:53
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 124
BARAT
24-08-2017 13:48
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
15 676
Fshatari
23-08-2017 14:00
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
69 6,204
Gi de Masha
16-08-2017 23:12
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
247 11,803
Fshatari
04-07-2017 19:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 219
Gi de Masha
18-06-2017 12:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
148 3,279
ajzberg
08-05-2017 16:31
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
35 2,973
iDeA
04-05-2017 14:56
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
0 116
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Ganimet
04-05-2017 12:55
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
145 15,252
Albpelasgian
04-05-2017 09:17
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
17 4,311
drague
30-04-2017 09:15
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
11 1,994
Fshatari
14-04-2017 12:54
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
2 995
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 184 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur