Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
ZET
10-11-2017 20:09
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
31 791
Mandi
06-11-2017 14:12
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 203
ZET
06-11-2017 07:19
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
62 7,066
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. ZET
31-10-2017 21:35
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
630 64,049
ZET
20-10-2017 19:11
nga ZET Shko tek postimi i fundit
24 643
Mandi
08-10-2017 16:13
nga ZET Shko tek postimi i fundit
10 293
Miti
28-09-2017 17:13
nga Miti Shko tek postimi i fundit
0 55
Mandi
23-09-2017 18:55
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 65
Mandi
23-09-2017 18:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 50
Mandi
23-09-2017 18:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 76
iDeA
15-09-2017 23:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
91 11,627
Alkoma
14-09-2017 03:29
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
2 133
Mandi
03-09-2017 23:09
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
19 3,026
ZET
03-09-2017 22:56
nga ZET Shko tek postimi i fundit
9 243
Saura
02-09-2017 22:26
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
27 7,327
ZET
02-09-2017 20:51
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 321
Mandi
29-07-2017 18:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 128
Mandi
26-07-2017 07:42
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
10 1,184
Mandi
26-07-2017 07:14
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 180
BARAT
16-07-2017 13:02
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
26 4,912
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 219 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur