Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Arti Shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.
nga Fshatari
18-09-2016 05:59 Shko tek postimi i fundit
17 378
Punime tė ndryshme Artistike.
07-12-2017 22:11 Shko tek postimi i fundit
18 1,296

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Beaute
03-11-2017 18:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 2,822
Skydive
30-08-2017 01:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
100 11,864
Mandi
04-12-2017 09:35
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 60
Mandi
10-11-2017 17:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
26 1,307
Duaje Siveten
06-08-2017 00:35
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
15 1,271
CR7
14-07-2017 18:45
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
1 111
Rex
15-06-2017 08:37
nga Rex Shko tek postimi i fundit
23 3,848
cool_shqype
13-06-2017 22:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 274
Showbizi
25-05-2017 00:36
nga Zana Shko tek postimi i fundit
5 2,190
 
Tema ėshtė lėvizur: Nderron jete aktori Gjergji Trola
Leaf
- - -
23 bashkangjitje paint (Temė me shumė faqe 1 2)
ajzberg
13-12-2016 13:07
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
24 1,298
Mandi
09-09-2016 18:31
nga BATO Shko tek postimi i fundit
6 806
 
cool_shqype
- - -
Elian70
20-08-2016 20:49
nga BATO Shko tek postimi i fundit
12 2,612
Mandi
04-08-2016 16:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 630
Mandi
03-08-2016 00:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 787
Mr. E
30-07-2016 12:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
13 2,171
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BARAT
09-04-2016 01:38
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
35 17,191
Mandi
18-03-2016 03:17
nga murik Shko tek postimi i fundit
4 1,357
princeap
09-03-2016 13:33
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
2 803
Mandi
07-01-2016 22:45
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
76 6,686
Mandi
27-10-2015 18:41
nga bindi Shko tek postimi i fundit
1 1,298
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 63 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur