Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
08-03-2017 17:27
nga Mano Shko tek postimi i fundit
26 15,669
 
busavata
01-03-2011 00:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 4,523
 
busavata
28-02-2011 23:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 2,379
 
cool_shqype
25-02-2018 13:02
nga lenci Shko tek postimi i fundit
206 1,858
 
Fshatari
23-02-2018 15:08
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
32 2,951
 
Sopoti
22-02-2018 16:31
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
20 109
 
Gi de Masha
15-02-2018 10:49
nga drague Shko tek postimi i fundit
4 83
 
Onyx
10-02-2018 20:00
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 41
 
BARAT
10-02-2018 04:16
nga Jessi1999 Shko tek postimi i fundit
16 1,571
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
06-02-2018 22:02
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
193 4,066
 
Gi de Masha
04-02-2018 12:26
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
118 6,467
 
Sopoti
04-02-2018 11:55
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
38 3,084
 
Lepurushja vogel
04-02-2018 09:52
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
2 444
 
Drinalt
24-01-2018 23:30
nga busavata Shko tek postimi i fundit
169 2,172
 
Gi de Masha
24-01-2018 13:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 106
 
Gi de Masha
17-01-2018 19:21
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
29 489
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
03-01-2018 22:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
327 33,912
 
Sopoti
02-01-2018 07:16
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
28 1,902
 
Edamame
01-01-2018 22:24
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
24 625
 
Fshatari
21-12-2017 12:48
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 53
 
juke
18-12-2017 07:41
nga juke Shko tek postimi i fundit
1 55
 
PuffetiNa
17-12-2017 22:59
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 2,434
 
Mandi
03-12-2017 06:12
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 88
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 145 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur