Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
186 4,576

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
23-01-2018 03:00
nga murik Shko tek postimi i fundit
103 14,054
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
03-09-2017 23:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
531 40,376
 
Rusnod
21-07-2014 19:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 71,154
 
YOKO
17-03-2018 17:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
64 3,970
 
Duaje Siveten
16-03-2018 07:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
26 600
 
Onyx
15-03-2018 00:17
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
8 135
 
Onyx
14-03-2018 16:57
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 114
 
Fshatari
09-03-2018 15:14
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
6 145
 
Mandi
08-03-2018 15:10
nga xhori Shko tek postimi i fundit
1 125
 
cool_shqype
07-03-2018 18:32
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
13 232
 
Mandi
06-03-2018 19:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
400 35,470
 
Mandi
04-03-2018 19:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 287
 
Mandi
01-03-2018 19:37
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
25 560
 
Fshatari
25-02-2018 19:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
20 638
 
Fshatari
23-02-2018 14:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 158
 
Duaje Siveten
17-02-2018 01:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
4 182
 
Rex
14-02-2018 07:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 288
 
Fshatari
11-02-2018 06:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 1,160
 
Fshatari
10-02-2018 07:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 179
 
Fshatari
03-02-2018 03:29
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
47 795
 
Duaje Siveten
31-01-2018 18:51
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 89
 
Alkoma
31-01-2018 15:33
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
6 197
 
73ka
26-01-2018 05:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1,001 35,375
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 459 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur