Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Mandi
17-02-2018 23:35 Shko tek postimi i fundit
125 973
31 1,310

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
23-02-2018 07:23
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
356 31,085
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
18-11-2016 07:42
nga mondsha Shko tek postimi i fundit
374 33,190
 
Vlerėsimi i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. Agim Metbala
29-08-2015 08:35
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
1,059 56,002
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 01:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 6,147
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
06-11-2012 08:22
nga Regina Shko tek postimi i fundit
1,005 55,732
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
25-02-2018 07:15
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
653 26,275
 
Fshatari
24-02-2018 17:12
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 39
 
Agim Metbala
23-02-2018 07:18
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
826 33,736
 
Anita
19-02-2018 21:28
nga Viking Shko tek postimi i fundit
138 3,582
 
Elian70
14-02-2018 21:11
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
83 792
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
13-02-2018 22:14
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
116 8,977
 
InkuizitoriMoth
10-02-2018 22:28
nga Performer Shko tek postimi i fundit
2 78
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
08-02-2018 22:55
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
98 4,808
 
Sopoti
08-02-2018 16:53
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
11 188
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Sopoti
27-01-2018 20:47
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
50 1,672
 
endrraime
25-01-2018 11:02
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
19 799
 
the admiral
24-01-2018 00:51
nga Jessi1999 Shko tek postimi i fundit
944 57,935
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Viking
18-01-2018 16:57
nga Lea Shko tek postimi i fundit
57 6,087
 
Vlerėsimi i temave: 3 vota, 4.67 mesatarja. ODEON
15-01-2018 22:02
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
255 25,185
 
ChocolatE_DiamonD
07-01-2018 23:53
nga Hope Shko tek postimi i fundit
442 42,562
 
Fshatari
18-12-2017 15:15
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
2 121
 
Aleandro
16-12-2017 18:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 149
 
skifteri
01-12-2017 20:31
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
4 252
 
Aleandro
25-11-2017 19:41
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 84
 
Vlerėsimi i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. e panjohura
16-11-2017 09:39
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
392 31,418
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 228 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur