Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
07-11-2017 16:49 Shko tek postimi i fundit
13 1,221

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
kanina
11-12-2017 23:44
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
284 16,738
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
11-12-2017 21:52
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
693 23,819
Agim Metbala
10-12-2017 11:47
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
786 27,043
iDeA
29-11-2017 12:00
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
974 50,818
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-08-2017 00:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 4,188
Akrepi
12-12-2017 14:39
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
3 30
Mandi
11-12-2017 17:33
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
543 60,810
Akrepi
10-12-2017 20:13
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
51 415
Akrepi
08-12-2017 19:29
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
24 241
Leaf
08-12-2017 16:02
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
71 7,454
Akrepi
07-12-2017 22:22
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
28 271
Mistrece
07-12-2017 15:40
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
891 18,545
Unhappy
PuffetiNa
05-12-2017 17:15
nga drague Shko tek postimi i fundit
18 1,608
Akrepi
04-12-2017 18:19
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
26 268
AnGeLiC
03-12-2017 19:44
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
21 236
AnGeLiC
03-12-2017 15:38
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
12 163
Xhina
30-11-2017 13:24
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
29 387
AnGeLiC
30-11-2017 13:21
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
14 222
Pirati
29-11-2017 19:54
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
10 189
Akrepi
29-11-2017 16:43
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
4 75
YOKO
28-11-2017 22:00
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 488
Akrepi
28-11-2017 01:31
nga kanina Shko tek postimi i fundit
6 213
SmiLey
27-11-2017 19:23
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
19 960
AnGeLiC
27-11-2017 10:16
nga Esther Shko tek postimi i fundit
42 418
legjenda
24-11-2017 19:23
nga xhori Shko tek postimi i fundit
46 554
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 717 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur