Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zhvillimet Urbane
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
3 185
Projektet dhe pėrditėsimet nė ndėrtim.
Private 0 0
Projektet dhe pėrditėsimet nė ndėrtim.
Private 0 0
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
6 110
Rrugėt dhe autostradat.
2 38
Lajmet e Aviacionit.
2 70
Transporti Detar.
nga Onyx
14-07-2017 14:10 Shko tek postimi i fundit
1 1
Rrjeti hekurudhor.
nga Onyx
14-07-2017 14:05 Shko tek postimi i fundit
1 1
Diskutime mbi Mjedisin.
nga SystemA
14-10-2017 07:36 Shko tek postimi i fundit
99 2,250
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
199 3,356
Udhėtimet tuaja
nga Pirati
05-06-2016 16:15 Shko tek postimi i fundit
24 721

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur