Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Informatika
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Windows, Mac, Linux, FreeBSD etj...
nga lale
21-11-2017 13:56 Shko tek postimi i fundit
51 225
Gjithēka mbi Windows shkarkime programesh etj.
15-11-2017 07:12 Shko tek postimi i fundit
36 146
Gjithēka mbi sistemet operative.
nga lale
21-11-2017 13:56 Shko tek postimi i fundit
8 42

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Informatika Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Fehmikaciu
26-11-2014 09:24
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
178 35,417
drague
24-10-2017 10:27
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
7 1,487
J-W
20-10-2017 14:03
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
24 2,532
ODEON
18-10-2017 23:12
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
220 11,299
Vinjol
28-07-2017 12:13
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
6 1,457
Mandi
14-05-2017 21:33
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 450
Kontinenti
11-05-2017 09:04
nga busavata Shko tek postimi i fundit
46 2,443
mia@
21-04-2017 12:32
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
15 1,820
2 bashkangjitje Eeprom (Temė me shumė faqe 1 2 3)
ODEON
04-04-2017 20:36
nga rihatakud Shko tek postimi i fundit
44 1,499
Mandi
26-03-2017 00:34
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
2 305
Fshatari
14-01-2017 00:27
nga Mano Shko tek postimi i fundit
26 1,696
Mano
08-12-2016 22:48
nga Mano Shko tek postimi i fundit
5 1,000
Bad_Teacher
17-11-2016 23:09
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
12 1,301
Post
Gjovi1234
30-08-2016 11:26
nga hax0r Shko tek postimi i fundit
2 782
arddi stars
21-07-2016 17:51
nga Universal Shko tek postimi i fundit
3 843
_MALSORI_
12-07-2016 22:00
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
10 1,221
drague
13-06-2016 19:50
nga drague Shko tek postimi i fundit
105 8,193
Xhina
24-05-2016 22:29
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
21 1,396
Post
Vinjol
22-05-2016 12:18
nga drague Shko tek postimi i fundit
7 1,282
ODEON
06-05-2016 12:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 761
ODEON
06-04-2016 18:50
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
0 559
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 397 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur