Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
27-11-2017 11:01
nga Persona Shko tek postimi i fundit
27 12,504
 
Persona
16-03-2018 13:31
nga Rex Shko tek postimi i fundit
610 32,041
 
par
07-03-2018 08:48
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
277 14,056
 
Regina
05-03-2018 23:32
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
26 425
 
cool_shqype
14-02-2018 05:45
nga murik Shko tek postimi i fundit
38 457
 
cool_shqype
13-02-2018 17:51
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
12 123
 
Anita
19-01-2018 20:00
nga Rex Shko tek postimi i fundit
9 144
 
Fshatari
16-01-2018 20:30
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
41 536
 
Rexhina
14-01-2018 19:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
203 2,123
 
Marya
09-01-2018 19:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
4 163
 
Regina
08-01-2018 20:03
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
21 2,179
 
Fshatari
08-01-2018 05:50
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
2 122
 
Hello Kitty
03-01-2018 23:10
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
386 84,619
 
Rita06
10-12-2017 14:58
nga Persona Shko tek postimi i fundit
51 5,233
 
Pirati
30-11-2017 23:40
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 316
 
Fshatari
31-10-2017 16:14
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 176
 
Rexhina
17-08-2017 20:24
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
69 1,332
 
Kryeplaku
12-08-2017 10:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 1,931
 
CR7
25-07-2017 12:14
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
6 505
Thumbs up
CR7
19-07-2017 23:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
166 6,857
 
PuffetiNa
03-07-2017 23:45
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
29 1,599
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 380 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur