Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Elian70
03-09-2017 21:05 Shko tek postimi i fundit
26 140
Vetėm barcaleta
96 1,807

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2)
Regina
18-10-2017 19:54
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
36 4,266
Noe
19-10-2017 19:15
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
22 431
Fshatari
16-10-2017 17:23
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
20 286
BLEDI_SH
12-10-2017 06:30
nga par Shko tek postimi i fundit
182 16,706
Beu_Shpata
09-10-2017 18:33
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
3 106
Esther
29-09-2017 22:52
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
593 16,201
Besoja
25-09-2017 23:49
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
134 15,885
Elian70
06-09-2017 18:41
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
17 520
CR7
02-09-2017 16:12
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
53 1,625
Elian70
01-09-2017 11:16
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
8 760
Elian70
07-08-2017 18:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
11 335
 
Tema ėshtė lėvizur: Foto humoristike
Akrepi
- - -
drague
06-08-2017 17:19
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 82
Xhina
19-07-2017 19:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
13 342
Fshatari
27-06-2017 07:27
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 127
Fshatari
22-06-2017 17:00
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
7 252
Fshatari
15-06-2017 15:46
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 142
Mano
07-06-2017 21:35
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
219 3,816
Talking
Jeta
07-06-2017 00:27
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
37 4,881
Noe
24-05-2017 18:51
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
78 2,071
Fshatari
21-05-2017 16:31
nga Noe Shko tek postimi i fundit
6 287
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 197 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur