Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
18-02-2018 17:01
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
624 24,462
 
Performer
25-02-2018 01:27
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
668 7,334
 
zirconium
24-02-2018 23:08
nga Rex Shko tek postimi i fundit
104 663
 
Jolene
24-02-2018 22:52
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
447 4,816
 
Anita
24-02-2018 22:21
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
406 5,538
 
Rimi.
24-02-2018 21:02
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
456 4,196
 
Akrepi
24-02-2018 20:31
nga drague Shko tek postimi i fundit
459 7,246
 
Onyx
24-02-2018 20:24
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
476 5,974
 
Robbery
24-02-2018 17:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
197 2,675
 
Xhina
24-02-2018 16:41
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
61 764
 
Anita
24-02-2018 15:58
nga Anita Shko tek postimi i fundit
622 4,606
 
Tema ėshtė lėvizur: Mendimi i ēastit.
Robbery
- - -
 
Xhina
24-02-2018 15:06
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
4 83
 
Xhina
23-02-2018 19:06
nga Persona Shko tek postimi i fundit
22 352
 
Gi de Masha
23-02-2018 18:02
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
31 255
 
Onyx
23-02-2018 10:01
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
60 907
 
Gi de Masha
23-02-2018 03:10
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 60
 
Lea
22-02-2018 22:30
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
238 2,531
 
Onyx
22-02-2018 13:49
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
64 706
 
Gi de Masha
19-02-2018 00:13
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
39 904
 
Tema ėshtė lėvizur: Si e pėrshkruani anėtarin sipėr!?
Onyx
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 552 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur