Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Socio
22-10-2017 10:58 Shko tek postimi i fundit
218 3,898
nga Alkoma
13-09-2017 21:21 Shko tek postimi i fundit
89 1,430
9 202
nga murik
22-06-2017 02:33 Shko tek postimi i fundit
44 349
33 838
nga Gon!
19-04-2017 13:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
01-10-2017 22:03
nga ZET Shko tek postimi i fundit
569 54,517
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
24-09-2017 11:26
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
73 30,297
New
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
14-09-2017 15:00
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
407 50,374
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
31-08-2017 06:29
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
29 16,027
ZET
24-08-2017 15:15
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
120 25,564
Albpelasgian
19-07-2017 10:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 4,382
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
16-07-2017 19:26
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
22 11,121
Mandi
15-06-2017 12:24
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
388 57,874
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
08-06-2017 23:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
539 83,582
49 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
19-05-2017 11:28
nga Socio Shko tek postimi i fundit
282 32,984
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 20,737
BARAT
20-11-2016 00:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 4,616
Fshatari
22-10-2017 13:28
nga edlin Shko tek postimi i fundit
9 131
lonely_lion
20-10-2017 20:29
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
44 723
juke
20-10-2017 06:53
nga juke Shko tek postimi i fundit
236 7,421
Gi de Masha
16-10-2017 17:08
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
29 352
Kastrioti1443
15-10-2017 21:17
nga edlin Shko tek postimi i fundit
2 55
Mandi
14-10-2017 16:50
nga ZET Shko tek postimi i fundit
78 7,825
Mandi
12-10-2017 20:11
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
313 36,143
drague
05-10-2017 22:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
46 766
lonely_lion
05-10-2017 17:01
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 30
drague
01-10-2017 21:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
28 344
par
27-09-2017 11:42
nga par Shko tek postimi i fundit
45 754
Mandi
23-09-2017 17:44
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 53
juke
11-09-2017 23:43
nga juke Shko tek postimi i fundit
0 73
Beu_Shpata
08-09-2017 17:09
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
21 281
Alkoma
08-09-2017 04:44
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 82
Alkoma
06-09-2017 03:02
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
17 243
Dardan.Ks
05-09-2017 04:40
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
48 17,139
juke
05-09-2017 01:31
nga juke Shko tek postimi i fundit
0 67
ZET
02-09-2017 20:05
nga ZET Shko tek postimi i fundit
6 241
Alkoma
02-09-2017 17:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 108
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 827 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur