Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Barcaleta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Alb_LoVeR
22-11-2017 23:44
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
409 40,786
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SnAke
07-10-2017 00:07
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
752 64,051
Talking
Kryetemė Kryetemė: Humor shqip (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
ChocolatE_DiamonD
11-02-2017 18:23
nga xhori Shko tek postimi i fundit
96 19,517
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
05-01-2017 14:29
nga Si1ri Shko tek postimi i fundit
94 16,098
Kryetemė Kryetemė: SMS Barcaleta... (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
PUPA
03-09-2016 17:02
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
60 9,035
Post
Alb_LoVeR
09-07-2013 13:10
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
89 15,010
Smile
Alkoma
23-07-2017 18:58
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
2 2,574
Forum-Al
19-03-2016 20:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 1,875
Loreal
08-12-2015 08:56
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
4 2,419
Elian70
30-10-2014 14:59
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
24 5,566
Ajnej
18-03-2014 02:14
nga CR7 Shko tek postimi i fundit
20 7,293
Forum-Al
04-03-2013 09:23
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
6 2,957
Forum-Al
19-07-2012 03:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 2,766
Alkoma
29-04-2011 20:14
nga HELEN OF TROY Shko tek postimi i fundit
1 2,697
Forum-Al
05-02-2011 23:56
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
2 2,786
Forum-Al
02-02-2011 07:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 3,035
Alkoma
18-01-2011 00:52
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,631
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
16-01-2011 22:32
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
5 3,192
Forum-Al
07-01-2011 14:49
nga SEa Shko tek postimi i fundit
37 6,079
Forum-Al
12-12-2010 13:00
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,137
Forum-Al
12-12-2010 13:00
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,359
Forum-Al
12-12-2010 10:51
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,446
Forum-Al
04-12-2010 00:51
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,424
Forum-Al
06-11-2010 10:17
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
1 2,470
Forum-Al
31-10-2010 01:43
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
10 2,880
Forum-Al
19-09-2010 19:50
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,107
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 90 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė ndezur