Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Arti Programimit Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Programimit Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Post
Algert
05-11-2014 20:13
nga Algert Shko tek postimi i fundit
0 724
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SubZ
28-02-2010 15:08
nga SubZ Shko tek postimi i fundit
0 1,441
Lightbulb
hax0r
18-11-2016 13:11
nga Hope Shko tek postimi i fundit
5 8,768
Hoxy
15-09-2016 21:15
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
3 712
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Algert
06-09-2016 21:11
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
10 2,228
Arrow
Robbery
03-06-2016 18:29
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
23 3,857
New
Gjeraldina
12-08-2015 23:07
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
4 1,142
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Algert
30-07-2015 14:47
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
20 3,009
gurax
22-06-2015 10:02
nga gurax Shko tek postimi i fundit
15 1,526
inc-seo
24-04-2015 20:13
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
1 1,037
inc-seo
23-04-2015 18:26
nga Meri Shko tek postimi i fundit
1 615
inc-seo
22-04-2015 21:16
nga inc-seo Shko tek postimi i fundit
3 713
Forum-Al
21-02-2015 10:54
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
1 1,289
Post
Algert
07-11-2014 17:26
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
4 1,249
Post
Algert
06-11-2014 17:09
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
11 1,384
SiL3nT
25-10-2013 19:15
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
9 2,734
gurax
28-09-2013 16:46
nga gurax Shko tek postimi i fundit
0 672
Mandi
15-07-2013 11:12
nga OsoKuka Shko tek postimi i fundit
2 1,533
3d1
06-04-2013 12:16
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
0 714
Askushi
25-09-2012 07:57
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 1,164
ChocolatE_DiamonD
10-09-2012 23:25
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
8 6,651
ChocolatE_DiamonD
10-09-2012 17:10
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 7,715
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 84 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur