Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
03-03-2018 14:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
149 30,013
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 9,721
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 26,605
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 8,407
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 3,891
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
18-10-2018 19:26
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
99 10,875
 
Vlerėsimi  i temave: 10 vota, 3.80 mesatarja. Llapi
18-10-2018 17:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
526 25,756
 
Llapi
18-10-2018 13:14
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
37 1,573
 
pirro
18-10-2018 07:50
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 45
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
17-10-2018 21:51
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
41 653
 
Llokumi
15-10-2018 21:46
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
10 171
 
Llokumi
12-10-2018 16:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
2 98
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
12-10-2018 09:07
nga Rex Shko tek postimi i fundit
74 7,455
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
10-10-2018 12:13
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
13 702
 
Llokumi
07-10-2018 16:29
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 243
 
Llokumi
07-10-2018 10:14
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 85
 
Llapi
07-10-2018 09:49
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
296 17,372
 
Vlerėsimi  i temave: 11 vota, 4.64 mesatarja. Llapi
03-10-2018 08:57
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
222 29,496
 
Biohazard
02-10-2018 22:10
nga Rex Shko tek postimi i fundit
7 424
 
Piktori
27-09-2018 13:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
103 2,765
 
Llokumi
19-09-2018 20:28
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 95
 
Llokumi
17-09-2018 21:25
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 237
 
pirro
12-09-2018 21:12
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
15 625
 
Mandi
08-09-2018 06:41
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
3 133
 
Mandi
07-09-2018 22:09
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
4 195
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1092 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur