Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Ndėrkombėtare

Problematika / Aktualitete Ndėrkombėtare Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika / Aktualitete Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
17-04-2014 12:39
nga Superman Shko tek postimi i fundit
10 3,013
 
Onyx
21-02-2018 18:08
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
4 97
 
Akrepi
02-02-2018 21:56
nga Rex Shko tek postimi i fundit
145 2,960
 
Mandi
16-01-2018 10:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 211
 
Duaje Siveten
05-11-2017 20:56
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 163
 
Mandi
24-10-2017 13:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 166
 
Duaje Siveten
14-10-2017 18:57
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
5 237
 
Mandi
13-10-2017 02:38
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
137 3,423
 
Gi de Masha
12-09-2017 23:00
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
14 617
 
Mandi
11-09-2017 20:35
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
79 1,280
 
Mandi
14-08-2017 15:51
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
3 275
 
Mandi
07-07-2017 10:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 230
 
Mandi
05-07-2017 21:26
nga drague Shko tek postimi i fundit
5 298
 
Mandi
04-07-2017 00:40
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
5 223
 
Mandi
14-06-2017 23:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 352
 
Mandi
11-06-2017 17:31
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
213 8,650
 
Mandi
05-06-2017 20:43
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 334
 
BARAT
03-06-2017 15:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 180
 
Mandi
31-05-2017 04:02
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 253
 
Mandi
06-05-2017 19:06
nga Mano Shko tek postimi i fundit
5 443
 
Mandi
16-04-2017 13:12
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
13 352
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 189 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur