Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Udhėtimet tuaja
nga Pirati
05-06-2016 16:15 Shko tek postimi i fundit
24 721

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
14-01-2017 10:40
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
114 19,270
 
Rex
29-12-2016 14:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 18,416
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 10:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 12,883
 
Onyx
20-04-2018 20:34
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 42
 
Crypto
- - -
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Rex
13-04-2018 23:42
nga Rex Shko tek postimi i fundit
227 18,903
Cool
KT2203
26-03-2018 17:00
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
27 669
 
Onyx
21-03-2018 14:24
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
37 960
 
Smokkie
11-03-2018 11:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 330
 
Onyx
28-02-2018 13:02
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 95
Cool
KT2203
24-02-2018 23:55
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
166 5,267
 
par
09-02-2018 12:29
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
7 291
 
Onyx
21-01-2018 16:35
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
15 363
 
Onyx
01-01-2018 21:13
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 122
 
Onyx
01-01-2018 20:11
nga kanina Shko tek postimi i fundit
8 206
 
Onyx
31-12-2017 18:59
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 79
 
Fshatari
26-12-2017 16:49
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 120
 
par
17-12-2017 20:20
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
10 292
 
Fshatari
16-12-2017 12:52
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 104
 
Fshatari
13-12-2017 12:43
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
8 209
 
Pirati
25-11-2017 22:49
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 173
 
Robbery
09-11-2017 00:47
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
9 487
 
Fshatari
24-09-2017 16:48
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 403
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 191 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur