Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 6,946
 
Superman
10-08-2017 19:49
nga par Shko tek postimi i fundit
7 2,192
 
kanina
06-07-2017 02:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
90 13,144
 
drague
19-04-2018 19:10
nga drague Shko tek postimi i fundit
14 126
 
Onyx
19-04-2018 16:18
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
9 104
 
Mano
19-04-2018 16:18
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
33 683
 
BARAT
18-04-2018 23:24
nga Viking Shko tek postimi i fundit
8 142
 
drague
18-04-2018 23:03
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
2 87
 
Gi de Masha
17-04-2018 23:16
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
1 42
 
Onyx
07-04-2018 12:55
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
6 175
 
Mandi
05-04-2018 00:44
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
347 6,807
 
Onyx
02-04-2018 00:52
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
24 556
 
Gi de Masha
29-03-2018 20:41
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
3 111
 
Gi de Masha
25-03-2018 22:05
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
106 1,623
Sondazh
Gi de Masha
24-03-2018 18:52
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
57 790
 
Mandi
23-03-2018 18:26
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
2 63
 
Rrjeti
23-03-2018 18:09
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 46
 
Mandi
21-03-2018 19:07
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
4 92
 
Mandi
20-03-2018 20:37
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
3 86
 
drague
16-03-2018 19:17
nga edlin Shko tek postimi i fundit
90 1,462
 
Espina
16-03-2018 08:31
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
1 77
 
Gi de Masha
09-03-2018 21:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 122
 
Leaf
09-03-2018 06:39
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
44 2,163
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 763 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur