Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
07-11-2017 15:49 Shko tek postimi i fundit
13 1,219

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
20-07-2018 18:14
nga Performer Shko tek postimi i fundit
84 1,887
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
20-07-2018 17:18
nga Golden_Boy Shko tek postimi i fundit
131 3,859
 
kanina
13-07-2018 09:58
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
350 32,767
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
22-08-2017 23:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 6,327
Post
Alb_LoVeR
20-07-2018 18:36
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
368 7,005
 
Lea
20-07-2018 18:13
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
417 4,817
 
ODEON
20-07-2018 17:23
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
200 10,173
 
Mandi
20-07-2018 10:53
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
85 2,256
 
Akrepi
19-07-2018 06:09
nga Meri Shko tek postimi i fundit
33 452
 
BLEDI_SH
17-07-2018 23:56
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
48 4,550
Question
SiL3nT
17-07-2018 22:56
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
160 13,267
Talking
Ragnar
17-07-2018 22:39
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
141 7,941
 
Skydive
17-07-2018 21:04
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
85 7,848
 
Firewall
17-07-2018 20:29
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
18 1,149
 
Onyx
17-07-2018 19:03
nga par Shko tek postimi i fundit
33 542
 
Eden
17-07-2018 18:51
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
28 1,024
 
Just myself
17-07-2018 18:47
nga xyz Shko tek postimi i fundit
47 4,754
 
SmiLey
17-07-2018 18:33
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
44 3,698
 
ODEON
17-07-2018 18:32
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
9 867
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Juliana
17-07-2018 18:05
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
121 4,446
Wink
Mandi
16-07-2018 16:25
nga Meri Shko tek postimi i fundit
53 4,859
 
Eden
15-07-2018 18:28
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
45 523
 
Onyx
15-07-2018 18:20
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
3 159
 
Eden
15-07-2018 18:19
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
7 209
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 838 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur