Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Informatika
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Windows, Mac, Linux, FreeBSD etj...
nga Frank
21-06-2018 21:40 Shko tek postimi i fundit
53 235
Gjithēka mbi Windows shkarkime programesh etj.
nga Frank
21-06-2018 21:40 Shko tek postimi i fundit
37 154
Gjithēka mbi sistemet operative.
nga gurax
21-12-2017 04:00 Shko tek postimi i fundit
8 43

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Informatika Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Fehmikaciu
26-11-2014 08:24
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
178 51,003
 
Rrjeti
14-09-2018 20:54
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
26 7,736
 
ODEON
03-09-2018 12:39
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
224 19,308
 
lale
01-09-2018 12:01
nga subhankhan Shko tek postimi i fundit
2 463
Post
Mefi
02-07-2018 18:19
nga Mefi Shko tek postimi i fundit
0 454
 
lonely_lion
27-06-2018 18:00
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 231
 
lonely_lion
02-05-2018 06:57
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 555
 
Onyx
19-03-2018 09:54
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 277
 
HCO
07-03-2018 20:29
nga HCO Shko tek postimi i fundit
0 480
 
Rrjeti
28-02-2018 07:20
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 425
 
Vinjol
24-02-2018 10:25
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
7 2,100
Thumbs up
Jeton.Al
25-01-2018 11:19
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
3 408
 
Onyx
10-01-2018 15:22
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
37 1,505
 
drague
24-10-2017 09:27
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
7 2,366
 
J-W
20-10-2017 13:03
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
24 3,452
 
Mandi
14-05-2017 20:33
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 818
 
Kontinenti
11-05-2017 08:04
nga busavata Shko tek postimi i fundit
46 4,134
 
mia@
21-04-2017 11:32
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
15 3,225
 
2 bashkangjitje Eeprom (Temė me shumė faqe 1 2 3)
ODEON
04-04-2017 19:36
nga rihatakud Shko tek postimi i fundit
44 2,381
 
Mandi
25-03-2017 23:34
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
2 588
 
Fshatari
13-01-2017 23:27
nga Mano Shko tek postimi i fundit
26 2,664
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 407 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur