Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sporti shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Shkėmbeni informacion mė miqtė tuaj pėr sportista shqiptarė nė Shqipėri e jashtė saj.
nga Mandi
09-06-2018 21:23 Shko tek postimi i fundit
41 440

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sporti shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Arena Kombėtare! (Temė me shumė faqe 1 2 3)
{A_N_G_E_L_69}
18-10-2018 08:18
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
41 2,710
 
{A_N_G_E_L_69}
15-10-2018 14:30
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
47 2,264
 
Llapi
19-10-2018 19:14
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
36 2,642
 
{A_N_G_E_L_69}
17-10-2018 19:56
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
1 80
 
{A_N_G_E_L_69}
16-10-2018 09:20
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
293 24,575
 
Gi de Masha
12-10-2018 12:32
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
3 116
 
AAO
11-10-2018 14:47
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
60 8,887
 
{A_N_G_E_L_69}
08-10-2018 19:45
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
25 833
 
Rex
07-10-2018 02:27
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
388 33,753
 
AAO
30-09-2018 23:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
27 397
 
{A_N_G_E_L_69}
24-09-2018 17:46
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
42 1,175
 
par
22-09-2018 17:10
nga par Shko tek postimi i fundit
2 109
 
Ragnar
31-07-2018 11:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 195
 
busavata
28-06-2018 12:53
nga busavata Shko tek postimi i fundit
2 340
 
Fshatari
27-06-2018 17:01
nga AAO Shko tek postimi i fundit
1 166
 
Fshatari
21-06-2018 18:55
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 184
 
Onyx
12-06-2018 03:20
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
15 549
 
{A_N_G_E_L_69}
03-06-2018 19:10
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
997 66,883
 
Rex
03-06-2018 10:09
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 232
 
Fshatari
26-04-2018 17:05
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 516
 
cool_shqype
24-04-2018 09:03
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
8 367
 
Fshatari
06-04-2018 16:06
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 432
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 188 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur